Pary sportowe

Podstawowym celem  jest szkolenie par tanecznych i ich udział w rywalizacji sportowej.
Naszym tancerzom zapewniamy:
? doskonałe warunki do treningu
Do dyspozycji par są dwie sale, duża o powierzchni 210 m? i mniejsza 80 m? , z lustrami, bardzo dobrym nagłośnieniem, zapleczem szatniowym i wypoczynkowym.
? opiekę trenerską
Większą część naszego życia poświęciliśmy dla tańca ? bo był i jest on naszą pasją. Sami trenowaliśmy taniec towarzyski wyczynowo, wiemy ile kosztuje on pracy, wyrzeczeń i poświęcenia,  wiemy też, jaka jest satysfakcja, gdy odnosi się sukces, i wiemy co zrobić, żeby ten sukces osiągnąć.
Oferujemy im nasze doświadczenie i wiedzę, służymy radą i wsparciem.
? możliwość szkolenia u najlepszych trenerów w Polsce i na świcie.
Wśród szkoleniowców, z których wiedzy korzystały nasze pary byli m.in., Monika i Roman Pawelec, Andrzej Sadecki, Jan Kliment, Anna i Lech Romankiewicz, Iwona Golczak, Łukasz Tomczak, Matej Krajcer,

 

Pary reprezentujące  Stowarzyszenie Taneczne ?Athina? tańczą w różnych grupach i kategoriach wiekowych rywalizując w strukturach Polskiego Towarzystwa Tanecznego.  Najmłodsi tancerze rozpoczynają swoją przygodę od kategorii rekreacyjnych H, G i F dla tych, korzy podejmują trud rywalizacji sportowej czekają klasy sportowe od najniższej E do najwyższej międzynarodowej klasy S.

Obecnie w klubie tańczą pary dziecięce 8-9 letnie , juniorskie w klasach E do B oraz młodzieżowe i dorosłe od D do najwyższej klasy S. Nasze pary wielokrotnie zajmowały miejsca finałowe na  wielu turniejach tańca towarzyskiego zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wśród naszych wychowanków są mistrzowie i  wicemistrzowie Dolnego Śląska, Polski Południowej, finaliści Grand Prix Polski w sportowym tańcu towarzyskim.

str

panorama